![](https://www.tedsakaryakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/sonbahar1.png)
Minik Kolejliler sonbaharın gelişini Mini Ormanda yaptıkları eğlenceli ve öğretici parti ile karşıladılar. Doyasıya eğlendiler.
2 Kasım 2023![](https://www.tedsakaryakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/399600834_1072603037068145_1807654626901765552_n.jpg)
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete uğurlayışımızın 85. yılında onu saygı ve minnetle anıyor, onun aydınlattığı yolda ilerlemeye devam ediyoruz.
23 Kasım 2023![](https://www.tedsakaryakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/29ekimkapak-1080x480.jpg)
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde durmaksızın yürümeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.