Duyurular

23 Kasım 2023

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete uğurlayışımızın 85. yılında onu saygı ve minnetle anıyor, onun aydınlattığı yolda ilerlemeye devam ediyoruz.

2 Kasım 2023

Cumhuriyetimizin 100. yaşını kutlamaktan büyük gurur duyuyoruz.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde durmaksızın yürümeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.  
2 Kasım 2023

Minik Kolejliler sonbaharın gelişini Mini Ormanda yaptıkları eğlenceli ve öğretici parti ile karşıladılar. Doyasıya eğlendiler.

12 Ekim 2023

Cumhuriyet’in 100. yılını ve TED’in 95. yılını kutlamak üzere Anıtkabir’i ziyaret ettik.

5 Ekim 2023

Türk Dil Bayramı

    TÜRK DİL BAYRAMI   Dil; duygu ve düşüncelerin en pratik biçimde ifade edilmesinde, kültürlerin nesilden nesile aktarılmasında, bilginin gelişip güçlenmesinde, insan topluluklarını ulusa dönüştürmede, […]
5 Ekim 2023

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliği

    “Hayvanları Koruma Günü, bize hayvanların yaşam hakkına saygı duymamız gerektiğini hatırlatıyor. Her bir canlı, bu dünyada bir nedeni ve bir değeri vardır.”
13 Temmuz 2023

eTwinning Projemiz İki Ülkeden Toplam 7 Ortak İle Uygulanmaya başlanmıştır.

“Doğaya saygı teması kapsamında oluşturduğumuz Bilim ve Matematik eTwinning projemiz iki ülkeden toplam 7 ortak ile uygulanmaya başlanmıştır. Projemizde amaç öğrencilerimize bilim ve çevre duyarlılığının yanında iletişim becerilerine, […]
17 Şubat 2023

KRİZE MÜDAHELE EYLEM PLANI

KRİZE MÜDAHELE EYLEM PLANI İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.
11 Ocak 2023

Okula Giriş ve Bursluluk Sınavı Duyurusu

Sayın Veli, TED Sakarya Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı ile ilgili olarak bazı konularda sizleri aydınlatmak isteriz. Sınavımız; 5, 6, 7 ve 8.sınıf öğrencilerimiz için saat […]
8 Aralık 2022

TED Sakarya Koleji Okula Giriş ve Bursluluk Sınavı

  Sınav Öğrenci Yönergesi İçin Buraya Tıklayın. Online Sınav Başvurusu Öğrenci/Veli Rehberi İçin Buraya Tıklayın Başvuru Sayfası İçin Lütfen Buraya Tıklayın.

TED Sakarya Koleji’nin lise eğitim faaliyetleri, 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi itibarıyla başlayacaktır.

Atatürk

Ansolon